جمعه, 04 اسفند 1396
افتتاح يك سايت خبري ديگر در حوزه استان

با توجه به نياز استان و مردم شريف سيستان و بلوچستان به اطلاع رساني آگاهي ا آخرين تحولات استان و كشور سايت خبري سيستان آنلاين فعاليت خود را آغاز كرد.

افتتاح یک سایت خبری

به گزارش خبرگزاري سيب پرس در بيانيه افتتاحيه اين سايت خبري آمده است :

با یاد خدا و نام ولیعصر ( عج ) سايت خبري سيستان آنلاين حضور خود را در فضای مجازی آغاز کرد . به همین مناسبت نکاتی را خدمت مردم شريف ايران اسلامي و استان سيستان و بلوچستان و مردم ولايتمدار سيستان عرض می کنم.

سايت خبري “سيستان آنلاين” با هدف ارتباط مستمر و هرچه بیشتر مردم شريف كشور،علي الخصوص مردم شريف استان سيستان و بلوچستان و مردم ولايتمدار سيستان راه اندازی شده است. پایگاه اطلاع رسانی سيستان آنلاين وابسته به هیچ گروه و دسته ای نمي باشد.
باشد که بتوانيم در عرصه خطیر اطلاع رسانی ، قدمی هر چند اندک برای تحقق آرمان هاي مدنظر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله العالی ) برداریم.
مردم شريف ايران و به خصوص استان سيستان و بلوچستان و مخاطبان این رسانه می‌توانند با ارائه نظرات، سوالات، مطالبات و اخبار خود در کلیه زمینه ها و همچنین ارسال مقالات، عکس های خبری و… از طریق این پایگاه مطالب خود را به طور مستقیم با ديگران به اشتراك بگذارند.

والسلام علی عبادالله الصالحین
احمد سلجوقي - مدير وب سايت خبري سيستان آنلاين

آدرس اينترنتي سايت خبري سيستان آنلاين:

http://www.sistanonline.ir

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
عیسیی نوری   |2013-07-13
ارزوی بهروزی و سربلندی برای کلیه دست اندر کاران این سایت را دارم

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."