يكشنبه, 01 بهمن 1396
کشف 26 قطعه کاسکو قاچاق در زاهدان

 سيب پرس ، مأموران انتظامی زاهدان با همکاری یگان حفاظت محیطی زیست سیستان و بلوچستان، 26 پرنده کاسکو قاچاق را از یک قاچاقچی کشف و ضبط کردند.

خبرگزاری فارس: کشف 26 قطعه کاسکو قاچاق در زاهدان

به گزارش سايت خبري سيب پرس  به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، روز گذشته مأموران کلانتری 17 شهرستان زاهدان به‌دنبال اعلام شکایت اداره محیط زیست استان و حکم قضایی مبنی بر اینکه فردی در خیابان پوریا زاهدان اقدام به نگهداری پرندگان قاچاق می‌کند بلافاصله به محل اعزام شدند.

در این عملیات پس از بازدید از منزل این فرد تعداد 26 طوطی کاسکو و یک قطعه پرنده ارای سفید رنگ کشف و به مأموران محیط زیست تحویل داده شد.

رد رشوه 20 میلیون ریالی در شهرستان سراوان

مأموران وظیفه شناس پلیس راه شهرستان سراوان ضمن رد پیشنهاد رشوه 20 میلیون ریالی یک قاچاقچی سوخت، وی را دستگیر و به مقامات قضایی معرفی کردند.

گشت پلیس‌راه سراوان به خاش در حین گشت‌زنی در محور مذکور به یک دستگاه خودرو تویوتا فاقد پلاک برخورد کردند و بلافاصله برابر قانون خودرو مورد نظر را متوقف و از تردد آن جلوگیری به عمل آوردند.

مأموران به‌دنبال متوقف کردن این خودرو وقتی از راننده آن مدارک لازم را خواستند متوجه شدند که راننده خودرو فاقد گواهینامه، بیمه و مدارک لازم می‌باشد و در قسمت عقب خودرو نیز مشک پلاستیکی که برای حمل سوخت قاچاق کاربرد دارد جاسازی کرده است.

مأموران برابر قانون راننده خاطی را اعمال قانون کرده و برای انتقال خودرو مذکور به پارکینگ اقدام کردند.

راننده متخلف و قاچاقچی سوخت که خود را گرفتار قانون می‌دید به مأموران مبلغ 20 میلیون ریال رشوه برای چشم‌پوشی از این قانون شکنی‌اش پیشنهاد داد که مأموران ضمن رد این پیشنهاد ناصواب، راننده متخلف را نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."