سه شنبه, 02 آبان 1396
عصبانیت تروریست‌ها از اهل سنت بسیج
سيب پرس : عضویت جوانان اهل سنت در بسیج باعث عصبانیت و انزجار تروریست‌ها شد.
balouch_basiji
به گزارش خبرگزاري سيب پرس ازدیده بان ،  در پی استقبال و اقبال جوان اهل سنت در استان سیستان و بلوچستان برای عضویت و پیوستن به پایگاه‌های بسیج، گروهک تروریستی موسوم به “حرکت انصار ایران” طی چند روز گذشته با ابراز انزجار نسبت به عضویت جوانان اهل سنت در بسیج با درج مطالبی در سایت وابسته به این گروهک به خانواده‌های ایشان هشدار داده است. فعالیت برخی بسیجیان اهل سنت سیستان و بلوچستان در تأمین امنیت منطقه بازتاب خوبی در میان مردم داشته است به طوری که باعث عصبانیت تروریست‌ها شده و آنها را مجبور به درج این هشدار در سایت خود کرده است.

شایان ذکر است در این زمینه اخیراً دو مولوی بسیجی به عنوان کارشناس مذهبی در برنامه «مهرء هنگین» که به زبان بلوچی از شبکه استانی “هامون” پخش می‌شود مورد استقبال مردم این استان واقع شده است.

تداوم حضور مؤثر برخی از بسیجیان اهل سنت، به ذائقه اعضای گروهک‌های تروریستی که فعالیت‌های خود را به نام اهل سنت و به کام دشمنان انجام می‌دهند خوشایند نیامده و آنها را تهدید می‌کنند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
مهدی   |2015-04-08
خدا حفطتون کنه واقعاً که شما اهالی سیستان و بلوچستان مایه مباهات ایران بودید و هستید

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."