جمعه, 29 دی 1396
حماسه ۹ دی سال ۸۸ معجزه‌ای الهی بود

مولوي يعقوب حسين برسيب پرس : ،رابط نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش گفت : علما به عنوان مبلغ های دینی و حامیان جامعه مردم را از شر توطئه ها و فتنه ها نجات می دهند .

 به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، مولوی یعقوب حسین بر رابط نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش اظهار داشت: دشمن در صدد این است که اسلام را نابود کند .

وی ادامه داد : علما به عنوان مبلغ های دینی و حامیان جامعه مردم را از شر توطئه ها و فتنه ها نجات می دهند .

وی امتیاز این حماسه را  در همان بصیرتی که چون خورشید تابان، چهره واقعی فتنه را آشکار ساخت دانست .

مولوی حسین بر بصیرت افزایی در سایه فرامین رهبر را نیاز همیشگی  برای خارج شدن  از چالش های پیش رو  دانست وتصریح کرد: در پرتو بصیرت دینی وسیاسی مردم کانون های توطئه علیه نظام شناسایی و هدفهای انقلاب سریع تر تحقق پیدا می کند .

وی اظهار داشت : حماسه ۹ دی و حضور عظیم و گسترده مردم در صحنه در دفاع از ارزش های انقلابی، مسیر تحقق آرمان های انقلاب را هموارتر کرد.

رابط نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان خاش خاطر نشان کرد: همه اقشار جامعه باید  قدر حماسه‌های ماندگار مردمی را بدانند و برای محقق شدن  اهداف انقلابی حماسه‌سازان آن‌که در واقع حمایت بی‌چون و چرا از ولایت فقیه است، سعی و تلاش و کوشش  خود را به‌کار گیرند .

وی در پایان به خبرنگار ما گفت : در روز ۹ دی، مردم ولایتمدار ایران، در حضوری بی‌سابقه و بی‌نظیر، حمایت همه جانبه  خود را از آرمان‌های انقلاب به نمایش گذاشتند و با افتخار و پیروزی از این امتحان الهی بیرون آمدند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."