جمعه, 29 دی 1396
از دست رفتن شانس صعود بانوان فوتسال

سيب پرس : بانوان فوتبالیست سیستان و بلوچستان امروز چهارشنبه در آخرین دیدار خود در لیگ دسته اول کشور با قبول شکست از تیم استان مرکزی شانس حضور در لیگ برتر را از دست داد.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، در این دیدار که ظهر امروز در زمین چمن الغدیر ورزشگاه المپیک زاهدان برگزار شد، بانوان سیستان و بلوچستان با نتیجه سنگین پنج بر یک مغلوب اراک شد.

در حاشیه این دیدار نایب رییس هیات فوتبال سیستان و بلوچستان اظهار داشت: چهار تیم از استان های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، فارس و مرکزی (اراک) در رقابت های لیگ دسته یک بانوان کشور هم گروه بودند.

ˈعلیرضا مجردˈ گفت: تیم های اراک با 16 و کرمانشاه با 9 امتیاز ضمن کسب جایگاه اول و دوم این گروه به لیگ برتر فوتبال بانوان کشور صعود کردند.

وی افزود: بانوان فوتبالیست سیستان و بلوچستان در مجموع با سه باخت، دو برد و کسب شش امتیاز در جایگاه سوم لیگ دسته یک قرار گرفت و از صعود به لیگ برتر بازماند.

وی با تشکر از استقبال بسیار خوب خانواده های زاهدانی از دیدار امروز میان بانوان فوتبالیست سیستان و بلوچستان و اراک، گفت: تشویق خانواده ها به فعالیت در رشته ورزشی فوتبال از مهمترین برنامه های اجرایی توسط هیات فوتبال استان است و امیدواریم در آینده نتیجه دهد.

مجرد افزود: طرح های استعدادیابی و فرهنگ سازی توسط کارشناسان هیات فوتبال سیستان و بلوچستان با هدف توسعه فعالیت های ورزشی در بین خانواده ها بویژه زنان در تمام شهرستان های استان در حال اجراست.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."