جمعه, 29 دی 1396
توزیع 168 هزار پاکت شیر در مدارس استان

سيب پرس : مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: طی یک ماهه اخیر، 168 هزار و 480 پاکت شیر در مدارس سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

خبرگزاری فارس: توزیع 168 هزار پاکت شیر در مدارس سیستان و بلوچستان

يه گزارش خبرگزاري  سيب پرس ، غلامرضا محمدقاسمی اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری برای توزیع 168 هزار و 480 پاکت شیر توزیع شده بین دانش‌آموزان استان، 65 میلیون تومان هزینه شده است.

وی افزود: هم‌اکنون توزیع شیر در بسیاری از مدارس سیستان و بلوچستان به صورت موقت انجام شده و به محض مشخص شدن نتیجه مناقصه در این زمینه، توزیع شیر در تمامی مدارس و در مقاطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان در این استان انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نتیجه مناقصه در هفته آینده مشخص می‌شود، گفت: تا پایان ماه جاری توزیع شیر در تمامی مدارس آغاز می‌شود.

محمدقاسمی با اشاره به اینکه شیر در مدارس استان به صورت یک روز در میان توزیع می‌شود، افزود: هم‌اکنون شیر در مدارس شهرستان زاهدان در ناحیه یک و دو، شهرستان زابل و مناطق، شهرستان چابهار و مناطق، خاش و مناطق، ایرانشهر و مناطق و سراوان و مناطق آن توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه توزیع شیر مدارس از تاریخ 18 آذرماه امسال همزمان با سراسر کشور در مدارس سیستان و بلوچستان آغاز شده است افزود: هم‌اکنون سهمیه هر دانش‌آموز یک پاکت شیر است.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
محمد  - دروغ می گوید   |2014-11-18
اگر راست می گوید درمدرسه کوثر ابتدای شیر نمی دهند بلکه ماهی 5000 تومان میگیرند که بودجه به مدرسه نمی دهند

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."