جمعه, 29 دی 1396
دستگیری قاچاقچی هروئین در نیکشهر

سيب پرس : پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نیکشهر در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند قاچاقچی هروئین را دستگیر و روانه زندان کنند.

خبرگزاری فارس: دستگیری قاچاقچی هروئین در نیکشهر

به گزارش خبرگزاری سيب پرس ، پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان نیکشهر به‌دنبال اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق شدند این قاچاقچی و سوداگر مرگ را که به اتهام مشارکت در حمل و جابه‌جایی مقدار 35 کیلوگرم هروئین و دو کیلوگرم کراک تحت تعقیب مراجع قضایی قرار داشت، شناسایی و دستگیر کنند.

در این عملیات موفقیت‌آمیز، «محمدرضا.ب» در حالی که با یک دستگاه خودرو تویوتا در شهرستان نیکشهر تردد می‌کرد پس از یک ماه فرار دستگیر و به مقامات قضایی معرفی شد.

کشف بیش از 120 کیلو موادمخدر در زاهدان

با تلاش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان، 124 کیلو موادمخدر که به طرز ماهرانه‌ای در یک دستگاه تریلر جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

در پی کسب خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

مأموران با انجام عملیات‌های پلیسی و پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی موفق به شناسایی قاچاقچیان موادمخدر که با جاسازی کردن مواد در یک دستگاه تریلر قصد انتقال آن به خاک کشورمان را داشتند، شدند.

مأموران در یک عملیات پلیسی موفق شدند خودروی مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند و در بازرسی از آن تعداد 12 کیسه تریاک جمعا به وزن 124 کیلوگرم که به طرز ماهرانه‌ای در تریلر جاسازی شده بود کشف و ضبط کنند.

راننده این خودرو به نام «حمید.ب» دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."