يكشنبه, 01 بهمن 1396
7 طرح کشاورزی با اعتبار 850 میلیون ریال در نیکشهر

سيب پرس : مدیر جهادکشاورزی نیکشهر گفت: هفت طرح با اعتباری بالغ بر 850 میلیون ریال در ستاد اجرایی طرح توسعه بخش کشاورزی نیکشهر به تصویب رسید.

خبرگزاری فارس: تصویب 7 طرح کشاورزی با اعتبار 850 میلیون ریال در نیکشهر

به گزارش خبرگزاری سيب پرس ، حبیب رئیسی در دهمین جلسه کارگروه توسعه بخش کشاورزی نیکشهر که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: هفت طرح در زمینه‌های پرورش زنبور عسل، مرغ بومی، باغبانی و اختصاص آب برای دریافت 750 میلیون ریال تسهیلات به تصویب رسید.

وی افزود: به منظور توسعه توان تولید و ایجاد ظرفیت‌های اشتغال بخش کشاورزی از ابتدای اجرای طرح توسعه بخش کشاورزی تاکنون 80 طرح با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد و 930 میلیون ریال تصویب که از این میزان 59 طرح به بانک کشاورزی معرفی و هفت طرح موفق به جذب یک میلیارد و 750 میلیون ریال تسهیلات شده‌اند.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان نیکشهر تشکیل 32 تعاونی مهر کشاورزی و معرفی 80 طرح در زمینه‌های پرورش مرغ گوشتی و مرغ بومی، پرواربندی گوساله، پرورش زنبور عسل و طرح‌های زراعی و باغی با اشتغال 180 نفر را از اقدامات شاخص این شهرستان در راستای اجرایی شدن طرح توسعه بخش کشاورزی عنوان کرد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."