يكشنبه, 01 بهمن 1396
عدم كمبودي در تامين و توزيع آب نصرت آباد

 سيب پرس : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تأمین و توزیع آب در شهرستان نصرت‌آباد وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: کمبودی در تأمین و توزیع آب شهرستان نصرت‌آباد وجود ندارد

به گزارش خبرگزاری سيب پرس ،  ابوالفضل صدراییه صبح امروز در بازدید از تأسیسات شبکه تأمین و توزیع شهر نصرت‌آباد اظهار داشت: اصلاح و توسعه شبکه آب شهر نصرت‌آباد در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه به قرار گرفتن بخش‌هایی از شبکه شهری در مناطق دارای اتفاقات بیش از حد استاندارد، لزوم اصلاح و بازسازی شبکه آب شهری در این مناطق ضرورت دارد.

مدیرعامل آبفای شهری سیستان و بلوچستان ادامه داد: اداره آب و فاضلاب شهرستان نصرت‌آباد دارای 938 مشترک است که جمعیتی بالغ بر 6 هزار و 500 نفر را تحت پوشش شبکه آبرسانی قرار داده است.

صدراییه گفت: در حال حاضر هیچ گونه کمبودی در ارتباط با تأمین و توزیع آب در این شهرستان وجود ندارد.

فرمانده منطقه سوم دریایی کنارک از خدمات شرکت آبفا قدردانی کرد

فرمانده منطقه سوم دریایی کنارک در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از همکاری این شرکت، خواستار افزایش تأمین آب در این منطقه شد.

مدیرعامل شرکت آبفای سیستان و بلوچستان نیز در این زمینه گفت: در حال حاضر نیاز نیروهای دریایی مستقر در این منطقه با تأمین یک هزار متر مکعب آب در طی شبانه‌روز تأمین می‌شود.

صدراییه افزایش میزان آب تولیدی و مورد نیاز منطقه دریایی کنارک را  منوط به اجرای خط انتقال از منطقه کهیر به طول 30 کیلومتر و همچنین واریز حق انشعاب اشتراک از طرف نیروی دریایی در این منطقه عنوان کرد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
ناشناس   |2014-07-21
خسته نباشین
یک تاریخی بالا یا پایین خبرتون بزنین مشخص بشه مال چند سال پیشه
ناشناس   |2013-12-15
زنده باد صدراییه

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."