جمعه, 29 دی 1396
دونده چابهار قهرمان شد

سيب پرس : در مسابقات کشوری دو ماراتن در شهرستان چابهار، دونده تیم منطقه آزاد چابهار مقام قهرمانی را کسب کرد.

خبرگزاری فارس: دونده تیم منطقه آزاد چابهار به مقام قهرمانی دست یافت

به گزارش خبرگزاری سيب پرس ،‌مسابقه قهرمانی دو ماراتن کشور با حضور 30 ورزشکار از سراسر کشور در ساحل تیس بندر چابهار به میزبانی منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار برگزار شد.

در این مسابقه، «احسان زینی‌وند» دونده سیستانی و بلوچستانی با طی مسافت 42 کیلومتری در مدت زمان 2 ساعت و 15 دقیقه و 40 ثانیه عنوان قهرمانی را به دست آورد.

نمایندگان استان همدان و البرز نیز در این دوره از مسابقات به ترتیب با کسب زمان‌های 2 ساعت و 18 دقیقه و 41 ثانیه و 2 ساعت و 20 دقیقه و 13 ثانیه به مقام دوم و سوم دست یافتند.

مسئولان و داوران این دوره از مسابقات کشور، تایید شکسته شدن رکود کشور توسط سه نفر اول را به بررسی بیشتر مسیر و طول مسافت منوط کردند.

رکورد ورودی به المپیک در دو ماراتن دو ساعت و 25 دقیقه و رکورد کشوری نیز دو ساعت و 26 دقیقه و 27 ثانیه است.

این مسابقه با همکاری فدراسیون دو و میدانی کشور، هیئت دو و میدانی سیستان و بلوچستان و اداره ورزش و جوانان چابهار به میزبانی منطقه آزاد تجاری - صنعتی این شهرستان برگزار شد.

چابهار با دارا بودن 300 کیلومتر ساحل آبی در حاشیه دریای عمان و اقیانوس هند از ویژگی‌های منحصر به فردی  برای گسترش ورزش‌های مفرح در سطح ملی و بین‌المللی برخوردار است و توسعه گردشگری ورزشی ملی جزو سیاست‌های این سازمان است.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
بی نام   |2015-11-13
آفرین بر بچه های چابهار.احسنت بر شما

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."