شنبه, 01 ارديبهشت 1397
دستگیری قاتل مسلح و فراری در دلگان

سيب پرس : فرمانده انتظامی دلگان گفت: فردی که پس از ارتکاب به قتل در شهرستان ایرانشهر از محل متواری شده بود پس از گذشت 3 سال توسط مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان دلگان شناسایی و دستگیر شد.

خبرگزاری فارس: دستگیری قاتل مسلح و فراری توسط پلیس دلگان

به گزارش خبرگزاری سيب پرس ، عباس اشتیاق اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی در پی چند ماه کار اطلاعاتی موفق به شناسایی محل اختفاء این قاتل فراری به نام «محمد.ب» شدند و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی افزود: این قاتل فراری یک تبعه خارجی مقیم ایران را در بهمن ماه سال 89 به ضرب گلوله در شهرستان ایرانشهر به قتل رسانده بود که با هماهنگی مقامات قضایی و استفاده از ریش سفیدان و معتمدین محلی وی در یک اقدام ضربتی دستگیر و یک قبضه سلاح کلاشینکف با چند تیر فشنگ جنگی به عنوان آلت قتل از وی کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: در بازجویی‌های فنی و پلیسی متهم صراحتاً به بزه ارتکابی اعتراف کرد و علت و انگیزه خود را نزاع و درگیری ایجاد شده بر سر تعمیر خودرو عنوان داشت.

اشتیاق با بیان این مطلب که دستگیری این قاتل همزمان با اجرای طرح عملیاتی ولایت7 صورت گرفته است گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."