شنبه, 01 ارديبهشت 1397
ایجاداتحادیه صنفی کانون تبلیغات دراستان

سيب پرس : در همایش تبلیغات، مدیران و مسئولان کانون‌های تبلیغاتی سیستان‌وبلوچستان خواستار ایجاد اتحادیه صنفی کانون تبلیغات در استان شدند.

خبرگزاری فارس: ایجاد اتحادیه صنفی کانون تبلیغات در سیستان‌و‌بلوچستان

به گزارش خبرگزاری سيب پرس :  حجت‌الاسلام‌ عباس دانشی پیش از ظهر امروز در دومین همایش تبلیغات ویژه مدیران مسئول کانون‌های تبلیغاتی سیستان‌ و‌ بلوچستان اظهار داشت: تبلیغات جایگاه والا و ممتازی در جامعه دارد.

وی در ادامه کسب‌ و‌ کار موفق را منوط به تبلیغات گسترده دانست و افزود: باید به حوزه‌ تبلیغات نگاه ویژه‌ای داشته باشیم، کسب‌ و کار پر رونق نیازمند تبلیغات ویژ‌ه‌ای است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در استان 101 کانون تبلیغاتی وجود دارد، تصریح کرد: از 101 کانون تبلیغاتی فعال در استان، 30 مورد مجوز موقت داشته و 71 کانون هم دارای مجوز‌ یک، دو و پنج ساله هستند، همچنین 35 متقاضی تشکیل پرونده نیز داریم.

دانشی گفت: کارشناسان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در طی بازدیدهای به عمل آورده از تعداد 53 کانون تبلیغاتی، هیچگونه تخلفی مشاهده نکرده‌‌اند.

در این دوره کوتاه مدت آموزش تبلیغات، رئیس کانون‌های تبلیغات وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی درباره تبلیغات تجاری در مکتب اسلام، اخلاق در تبلیغات، استفاده ابزاری از زنان در تبلیغات، کلیشه‌سازی (قالبی کردن) و کودکان در تبلیغات و... بحث و گفت‌‌وگو کردند.

همچنین تعدادی از مدیران مسئول کانون‌های تبلیغاتی سیستان‌ و‌ بلوچستان با طرح سوال و پرداختن به مشکلات جاری خود، خواستار حمایت مسئولان، ایجاد اتحادیه صنفی و جلوگیری از فعالیت‌های غیرقانونی تعدادی از افراد که در حال حاضر بدون مجوز و با قیمت‌ و کیفیت‌ پایین در حال فعالیت‌ هستند، شدند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."