شنبه, 01 ارديبهشت 1397
140ميليون ريال كمك معتمدان زرآبادي

سيب پرس : شهردار زرآباد گفت: معتمدان بخش زرآباد به یک مدرسه شبانه‌روزی، 140 میلیون ریال کمک کردند.

خبرگزاری فارس: کمک 140 میلیون ریالی معتمدان زرآبادی به مدرسه شبانه‌روزی

به گزارش خبرگزاري  سيب پرس : عبدالطیف بارانی عصر امروز در جلسه‌ای با حضور مسئولان مجتمع شبانه‌روزی بخش زرآباد در بخشداری اظهار داشت: به منظور مساعدت در امور رفاهی دانش‌آموزان، ارزاقی به ارزش ریالی 140 میلیون ریال به مدرسه شبانه‌روزی بخش زرآباد توسط معتمدان کمک شد.

وی ادامه داد: این ارزاق شامل 23 رأس گوسفند، 130 کیلوگرم مرغ، 130 کیلوگرم ماهی، بالغ بر 100 کیلوگرم گوشت گاو، روغن و میوه است که برای کمک به تغذیه دانش‌آموزان مدرسه شبانه‌روزی اهدا شده است.

شهردار زرآباد خاطرنشان کرد: همچنین خیرین زرآبادی در مهرماه سال تحصیلی جاری با پرداخت 450 میلیون ریال زکات، برای نخستین‌بار 6 مدرسه را هوشمند کردند.

بارانی یادآور شد: خیرین منطقه در سال تحصیلی گذشته نیز با پرداخت اعتباری بالغ بر 100 میلیون ریال به دبیرستان دخترانه زرآباد کمک کردند.

وی ابراز داشت: گرایش مردم زرآباد به مشارکت در امور خداپسندانه تجهیز مدارس در قالب زکات در سال‌جاری نیز خود می‌تواند نمونه‌ای از بازتاب‌های فرهنگ سازی مشارکت مردم در فعالیت‌های عمومی جامعه و به ویژه حوزه‌های آموزشی و تحصیلی باشد.

شهردار زرآباد بیان کرد: این امر به ابتکار مشترک شهرداری، شورای اسلامی، بخشداری و حوزه مقاومت بسیج و با مشارکت بیش از 12 نفر از معتمدان بخش زرآباد صورت گرفته است.

بارانی اضافه کرد: تاکنون مردم زرآباد بالغ بر 700 میلیون ریال به حوزه‌های فرهنگی و آموزشی شهر زرآباد کمک کرده‌اند.

وی در ادامه از برگزاری همایش «زکات ثمره اسلام» در بهمن ماه امسال در بخش زرآباد و در روستای سورو خبر داد.

شهردار زرآباد همچنین از عزم جدی مسئولان بخش و معتمدان برای همکاری در توسعه آموزشی و فرهنگی بخش به عنوان بخش نمونه فرهنگی و آموزشی در استان خبر داد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."