شنبه, 01 ارديبهشت 1397
گرانفروشان ایرانشهر 24 میلیون ریال جریمه شدند

سيب پرس : رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر گفت: گرانفروشان این شهرستان طی 10 روز گذشته به پرداخت 24 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

پلمپ مغازهˈبه گزارش خبرگزاري سيب پرس ،معظیم محمودزادهˈ  افزود: با هدف شناسایی و برخورد با گرانفروشان و اخلال گران اقتصادی طرح تشدید مقابله با افراد سودجو از 12 آذرماه در سطح شهرستان ایرانشهر شروع شده است.

وی اظهار داشت: در این طرح گروههایی متشکل از تعزیزات حکومتی، فرمانداری، مجمع امور صنفی و اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر از سطح بازار، میادین میوه فروشی و واحدهای تولیدی بازدید می کنند.

وی گفت: گرانفروشان، کم فروشان و محتکران با اجرای این طرح در محل از سوی تعزیرات حکومتی جریمه می شوند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر افزود: طی 10 روز گذشته این گروه از 438 واحد در سطح این شهرستان بازدید داشته اند که از این تعداد 46 واحد متخلف شناخته شدند.

وی اظهار داشت: واحدهای متخلف به دلیل گرانفروشی، کم فروشی و ارائه نکردن فاکتور به پرداخت 24 میلیون و 200 هزار ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

محمودزاده از دستگاه های فرهنگی ایرانشهر خواست تا با انجام برنامه های مناسب در زمینه کسب رزق حلال و رعایت حقوق مردم تلاش کنند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."