شنبه, 01 ارديبهشت 1397
باند توزیع مواد مخدر در زاهدان متلاشی شد

سيب پرس‌: رییس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را در سطح شهرستان زاهدان شناسایی و متلاشی کردند.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ،سرهنگ ˈمحمود پارسافرˈ روز پنجشنبه افزود: ماموران پلیس استان بدنبال کسب اطلاعاتی در خصوص شیوه و شگرد جدید قاچاقچیان مواد مخدر موفق شدند پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه این باند را در منطقه شیر آباد شهرستان زاهدان شناسایی کنند.

وی اظهار داشت: اعضای این باند با استفاده از شیوه جدید حمل و جابجایی مواد مخدر با حضور در درب منازل در شهرستان زاهدان اقدام به توزیع این مواد افیونی به معتادان می کردند.

وی گفت: ماموران انتظامی بدنبال شناسایی محل اختفای اعضای این باند و چگونگی فعالیت های آنان با هماهنگی مراجع قضایی در عملیات ویژه، 63 کیلو گرم تریاک را که در 53 عدد شیشه جاسازی شده بود را کشف و ضبط کردند.

پارسافر افزود: در این عملیات یک قبضه اسلحه کمرشکن تپانچه ای شبیه به کلت، یک عدد دوربین شکاری چشمی، دو تیر فشنگ شکاری، بیشاز پنج میلیون ریال وجه نقد کشف شد.

وی گفت: در این رابطه دو متهم شناسایی و دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری سرکرده این باند ادامه دارد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."