شنبه, 01 ارديبهشت 1397
متلاشي شدن باندقاچاق در زاهدان

سيب پرس : رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران پلیس یک باند قاچاق انسان در زاهدان شناسایی و متلاشی شد.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، سرهنگ ˈمحمود پارسافرˈ افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی باخبر شدند که یک باند قاچاق انسان پس از وارد کردن اتباع بیگانه غیر مجاز به کشور از مسیرهای فرعی آنان را به استان های مرکزی منتقل می کند.

وی بیان کرد: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری اعضای این باند در دستور کار قرار دادند .

او اظهار داشت: ماموران اداره مهاجرت و اتباع خارجی پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان با چندین روز کار اطلاعاتی موفق شدند مخفیگاه اعضای این باند را در شهرستان زاهدان شناسایی کنند.

وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مراجع قضایی اوائل هفته جاری طی یک عملیات غافلگیرانه سرکرده این باند به نام ˈح.صˈ و 8 نفر دیگر از افراد وی که از اتباع بیگانه غیر مجاز بودند را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات ماموران یک قبضه اسلحه کلاش، یک قبضه کلت کمری، یک قبضه اسلحه شکاری به همراه مهمات مربوطه، یک عدد دوربین، سه جلد گذرنامه جعلی و یک دستگاه پژو 405 مسروقه را کشف و ضبط کردند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."