شنبه, 01 ارديبهشت 1397
پوريادريني صدرنشين رقابتهاي شطرنج

سيب پرس : رییس هیات شطرنج سیستان و بلوچستان گفت: ˈپوریا درینیˈ تا پایان دور هفتم بعد از پنج برد و دو مساوی با شش امتیاز، صدرنشین جدول رقابت های شطرنج بزرگسالان کشور شده است.

ˈبه گزارش خبرگزاري سيب پرس ، احمد پور عنقاء افزود: در پایان دور هفتم مرحله نهایی رقابت های شطرنج بزرگسالان مردان کشور در زاهدان ˈاصغر گلی زاده، امیررضا پوررمضانعلی، ابراهیم احمدی نیا و مهرداد صداقتیˈ همگی با پنج امتیاز بر اساس رده بندی سیستم قرعه کشی در جایگاه های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

وی اظهار داشت: ˈحمید ریگیˈ شطرنج باز سیستان و بلوچستان نیز با کسب 5/2 امتیاز جایگاه بیست و هشتم این دوره از رقابت ها را از آن خود کرده است.

رییس هیات شطرنج سیستان و بلوچستان افزود: 34 شطرنج باز از سراسر کشور برای کسب عنوان قهرمانی تا 26 آذرماه در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان در زاهدان با هم رقابت می کنند.

وی اظهارداشت: ˈاحسان قائم مقامی، مرتضی دربان، امید نوروزی، امین نصری، مزدک بختیاری، احمد عسگری زاده، محمدمیران خادمی، مرتضی محجوبˈ از تهران، و ˈپوریا درینیˈ از کرمان، ˈابراهیم احمدی نیاˈ از خوزستان، ˈاصغر گلی زاده و نیما حسین زادهˈ از آذربایجان شرقی و ˈامیر کوثری نیا و محمد زارعˈ از فارس از جمله شطرنج بازان شرکت کننده در این رقابت ها هستند.

وی افزود: ˈهمایون توفیقی، امیررضا پور رمضانعلی، شاهین ساده، سیدخلیل موسوی، محسن وقار و علی فقیرنوازˈ از گیلان، ˈنیما جوانبخت، علیرضا خیری، علیرضا آقائی و شاهین لرپری زنگنهˈ از اصفهان، ˈمحسن شعرباف و پدرام مقصودلوˈ از گلستان، ˈآرمین خواجوئی، سید جعفر خمیسی، محمد اکبری و علی ولیزادهˈ از مازندران، ˈمرتضی عسگریˈ از زنجان، ˈمحمد شاه مرادیˈ از کردستان، ˈمهرداد صداقتیˈ از قزوین و ˈحمید ریگیˈ از سیستان و بلوچستان دیگر ورزشکاران حاضر در رقابت های قهرمانی شطرنج کشور هستند.

رییس هیات شطرنج سیستان و بلوچستانن گفت: شطرنج بازان شرکت کننده در رقابت های قهرمانی کشور در 11 دور به روش سوئیسی در حال مبارزه با یکدیگر هستند.

پور عنقا اظهار داشت: ˈاحسان قائم مقامی، اصغر گلی زاده، مرتضی محجوب و همایون توفیقیˈ از جمله اساتید بین المللی شطرنج بشمار می روند که در این رقابت ها شرکت دارند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."