شنبه, 01 ارديبهشت 1397
150 نخبه استان از فرزندان ایثارگران

سيب پرس : مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: 150 جوان نخبه استان از فرزندان شهدا و ایثارگران هستند.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، محمود غلامی افزود: در سالهای اخیر جامعه ایثارگران سیستان و بلوچستان از رشد علمی قابل توجهی برخوردار بوده و موفق به کسب رتبه های استانی و ملی شده اند.

وی با اشاره به خدمات دولت برای رفاه و آسایش فرزندان ایثارگران اظهار داشت: 100 درصد هزینه تحصیلات دانشگاهی فرزندان ایثارگران توسط بنیاد شهید تامین می شود.

وی افزود: همچنین بنیاد شهید 60 درصد هزینه تحصیل فرزندان شهدا در مقاطع مختلف دبستان، راهنمایی و دبیرستان را پرداخت می کند.

او اظهار داشت: سهمیه فرزندان شهدا و جانبازان در آزمون های استخدامی نهادهای دولتی نیز 30 درصد است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: در سالهای اخیر تسهیلات مطلوبی برای کمک به جامعه ایثارگران در بخش تامین مسکن و اشتغال به استان اختصاص یافته که با همکاری متولیان به همه متقاضیان پرداخت خواهد شد.

غلامی افزود: تا پایان امسال زمین برای ساخت مسکن به همه متقاضیان جامعه ایثارگران سیستان و بلوچستان واگذار خواهد شد.

وی بیان کرد: از هفته گذشته کار واگذاری زمین مسکونی به خانواده شهدای حادثه تاسوعای چابهار آغاز شده است که این روند در دیگر شهرهای سیستان و بلوچستان نیز ادامه خواهد یافت./

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."