جمعه, 04 اسفند 1396
آتش زدن دختردانشجودردانشگاه پيام نورزاهدان

آتش زدن دختر دانشجو دانشگاه پيام نور زاهدانسيب پرس : وی عصر دیروز مقارن با ساعت 16 و سی دقیقه در حین جلسه امتحان پس از نزدیک کردن خود به دختری که از او جواب رد شنیده بود پس از ریختن بنزین توسط یک بطری به سر و صورت وی تلاش کرد که او را آتش بزند

فردی به نام "محمد.خ" که از یکی از دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور زاهدان پس از خواستگاری جواب رد شنیده بود تلاش کرد وی را عصر دیروز بسوزاند!

به گزارش خبرگزاري سيب پرس، وی عصر دیروز مقارن با ساعت 16 و سی دقیقه در حین جلسه امتحان پس از نزدیک کردن خود به دختری که از او جواب رد شنیده بود پس از ریختن بنزین توسط یک بطری به سر و صورت وی تلاش کرد که او را آتش بزند.

در این میان با فداکاری یکی از دانشجویان بسیجی  فرد مهاجم موفق به انجام اینکار نمی شود و پس از دستگیری هم اینک در اختیار ماموران انتظامی قرار دارد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
الهام  - تاسف   |2017-06-29
با سلام. متاسفم واقعا برای مسئولیت ضعیف این دانشگاه که فقط به فکر جیب خودشان و افزایش تعداد اعضای هیات علمی خودشان هستند و به این دانشجویان مشکل دار بها نمیدهند.
حامد   |2015-06-14
اینم از جونای این دوره...

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."