شنبه, 01 ارديبهشت 1397
باند سارقان قطعات خودرو در زاهدان متلاشی شد

سيب پرس : فرمانده انتظامی زاهدان گفت: ماموران پلیس این شهرستان باند سارقان خودرو را شناسایی و متلاشی کردند.

به گزارش خبرگزاري سيب پرس ، سرهنگ ˈغلامرضا جعفریˈ روز یکشنبه افزود: سارقان قطعات خودرو در منطقه زیباشهر شهرستان زاهدان به یک دستگاه خودرو پیکان دستبرد زدند و لوازم و قطعات داخل آن را به سرقت بردند.

وی اظهار داشت: بدنبال اعلام شکایت مالک خودرو بلافاصله اقدامات تخصصی در دستور کار ماموران قرار گرفت و خبر این سرقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی به تمام گشت های انتطامی در سطح شهرستان زاهدان اعلام شد.

وی گفت: ساعاتی پس از این سرقت رییس کلانتری 15 شهرستان زاهدان در حال گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی خود دو نفر را که در حال مشاجره و درگیری بودند مشاهد و سریعا برای بررسی موضوع اقدام کرد.

جعفری افزود: پلیس پس از مشکوک شدن به این دو نفر و کشف یک عدد پایپ استعمال مواد مخدر شیشه بلافاصله آنان را به کلانتری منتقل کرد.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروی این دو نفر تعدادی قطعات و لوازم خودرو و کارت سوخت خودرو که شماره آن با شماره پلاک وسیله نقلیه توقیفی هم خوانی نداشت را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی زاهدان گفت: پس از استعلام پلاک کارت سوخت مکشوفه مشخص شد لوازم خودروی کشف شده از وسیله نقلیه توقیفی مربوط به یک دستگاه سواری در حوزه استحفاظی کلانتری 18 زاهدان است که ساعاتی قبل توسط سارقان به سرقت رفت.

وی افزود: بدنبال اعتراف سارقان مشخص شد این دو متهم با همکاری سه نفر دیگر باندی را تشکیل داده و دست به سرقت قطعات و لوازم خودرو در سطح شهرستان زاهدان می زدند.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس با اعترافات این دو سارق و پس از هماهنگی مراجع قضایی کمتر از 24 ساعت در یک عملیات غافلگیرانه سه عضو دیگر این باند را در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."