شنبه, 01 ارديبهشت 1397
استقرار چادراطلاع رسانی در سطح شهرزاهدان

سيب پرس : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: استقرار چادرها توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مناسبت‌های مختلف بهداشتی نقش بسزایی در زمینه آموزش و اطلاع‌رسانی به عموم مردم داشته است.

 استقرار چادر اطلاع رسانی در سطح شهر زاهدان

به گزارش خبرگزاری سيب پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، سید مهدی طباطبایی اظهار داشت: با توجه به اینکه آموزش چهره به چهره از جمله مؤثرترین روش‌های آموزش در بین افراد می‌باشد، استقرار چادرها توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در مناسبت‌های مختلف بهداشتی نقش بسزایی در زمینه آموزش و اطلاع رسانی به عموم مردم داشته است.

وی افزود: هدف از استقرار این چادرها، ارتقا سطح آگاهی اقشار مختلف مردم و دانشجویان در زمینه بیماری ایدز است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: همه ساله دانشگاه علوم پزشکی در دهم آذرماه (روز جهانی ایدز) و هفته اطلاع رسانی آن برنامه‌های متنوعی را به منظور اطلاع رسانی و افزایش سطح آگاهی افراد در مورد این بیماری تدارک می‌بیند که استقرار چادرهای اطلاع‌رسانی یکی از این برنامه‌ها در طول هفته مبارزه با ایدز در سال 91 می‌باشد.

طباطبایی محل این چادرها را در شهر زاهدان درب ورودی دانشگاه ادبیات، دانشکده مهندسی و دهکده المپیک اعلام کرد.

وی توزیع پمفلت و کارت مرکز مشاوره، پاسخگویی به سوالات مردم در ارتباط با بیماری ایدز، آشنایی آحاد مردم با خدمات مرکز مشاوره را از جمله خدمات ارائه شده در این مکان‌ها عنوان کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خاطرنشان کرد: هر چند در طول این هفته برنامه‌های متعددی از طریق رسانه‌های مختلف برای اطلاع‌رسانی در مورد بیماری ایدز تدارک دیده شده، اما آنچه نباید فراموش شود اهمیت همیشگی این بیماری است و از تمامی افراد خواسته می‌شود توصیه‌های بهداشتی ارائه شده در طول سال را برای در امان بودن از این بیماری جدی بگیرند.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."