شنبه, 01 ارديبهشت 1397
دو برابرشدن اعتبارات مبارزه با موادمخدر

اعتياد در استانسيب پرس : دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: امسال اعتبارات بخش فرهنگی مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد استان در مقایسه با سال گذشته دو برابر شد.

 

به گزارش سيب پرس :  علیرضا کیخا روز شنبه در نشست اعضای کمیته فرهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان افزود: در سفر اخیر مسوولان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به استان نیز اعتبارات قابل توجهی به این بخش اختصاص یافت.

وی با اشاره به طرحهای در دست اجرای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از افتتاح اردوگاه درمان و ترک اعتیاد معتادان پرخطر منطقه تل سیاه زاهدان در آینده نزدیک خبر داد.

او گفت: 100 درصد اعتبارات پروژه اردوگاه ترک اعتیاد تل سیاه اختصاص یافته و این مکان طی 15روز آینده راه اندازی می شود.

وی ادامه داد: برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان کمپ ترک اعتیاد بانوان در منطقه شیرآباد زاهدان راه اندازی شده است و شربت تریاک و متادون به صورت رایگان در اختیار معتادان قرار می گیرد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان همچنین بر بسترسازی مسوولان برای ارائه برنامه های فرهنگی و تربیتی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و انجام فعالیتهای ورزشی معتادان تاکید کرد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."