شنبه, 01 ارديبهشت 1397
حذف مطلبی در خصوص پیام سیستانی

مطلبی که در خصوص پیام سیستانی در سایت سیب پرس ارسال شد بدلیل فعالیت های سیاسی این فرد در گذشته حذف شد.

به گزارش سیب پرس پس از درج سوابق سیاسی علیرضا پودینه معروف به پیام سیستانی در سایت تفتان نیوز ، مطلب نوشته شده در خصوص این فرد از سایت حذف شد.

سایت سیب پرس با توجه به شناخت کوتاه مدت نسبت به این فرد که شاعری سیستانی می باشد و جای خود را به صورت گسترده در میان جوانان سیستان و مخصوصا در تالار گفتمان سیستانی ها باز کرده است نسبت به درج مطلب اقدام کرده بود.

البته قسمتی از خبر سایت تفتان نیوز نیز کذب می باشد که آن را تکذیب می کنیم. سایت خبری سیب پرس سایتی کاملا مستقل بود و به هیچ فرد و ارگانی وابسته نبوده و نخواهد بود.  سایت سیب پرس در مدت فعالیت توسط چند دانشجو اداره می شد که از چند روز گذشته فعالیتش متوقف شده است.

سایت تازه تاسیس تفتان نیوز که ظاهرا نیاز به افزایش تعداد بازدید کننده دارد هرچند به مورد خوبی اشاره کرده است اما با آغاز کردن مطلب سایتش با دروغ ارزش خبر خود را کاهش داده است.

این سایت نوشته است:

تفتان: یکی از سایتهای خبری استان سیستان و بلوچستان نزدیک به یکی از نمایندگان سابق سیستان  در مجلس، عنصری فراری و خارج نشین حامی فتنه را به عنوان یکی از مشاهیر معاصر سیستان  معرفی کرد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تفتان، سایت خبری سیب پرس که چند سال است در استان فعال شده و به یکی از نمایندگان سابق سیستان در مجلس شورای اسلامی وابستگی دارد؛ با ناکام ماندن این نماینده از حضور دوباره در مجلس این سایت خبری نیز نیمه فعال شده و با مشکل سوژه مواجه شده است.

 

 

بهتر است سایت های خبری تازه تاسیس برای جذب مخاطب اقدام به درج مطالب کذب نکنند چرا که بعد از مدت کوتاهی در بین مردم بدنام خواهند شد. این سایت فعالیت خیلی ضعیفی دارد و حتی برخی مطالب صفحه اول آن به قبل از انتخابات مجلس برمی گردد.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
لورگ باغی  - کشته گر   |2014-03-09
من از اقوام نسبی افا ی علرضا پودینه معروف به پیام سیستانی هستم وایشان رااز نزدیک می شناسم این فرد ضد انقلاب فراری است که در دامان دشمنان علیه اسلام وانقلاب مطلب می نویسددفاع از ایشان ظلم به خون شهدا است 0

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."