شنبه, 01 ارديبهشت 1397
مدرک مهندس نجفی و دلیل ابطال آرایش

مدرک تحصیلی مهندس نجفی نماینده منتخب زابل در مجلس نهم که آرایش به دلیل شکایت یکی از کاندیداها از مدرک تحصیلی وی باطل شد در سایت قرار گرفت.

مدرک تحصیلی مهندس نجفی نماینده منتخب زابل که آرایش باطل شد

همانطور که در متن این مدرک نوشته شده است این مدرک بر اساس قراردادی بین "جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان" و "دانشگاه زابل" به آقای نجفی داده شده است. این نوع مدارک فقط در همان اداره جهت ارتقا پست ارزش دارد و بهمین دلیل شورای نگهبان پس از شکایت یکی از کاندیداها از مدرک مهندس نجفی تشخیص داد که ایشان از این مدرک جهت حضور در انتخابات نمی توانسته است استفاده کند و 46 هزار رای وی را باطل کرد.

هرچند اعتراضات پس از ابطال آرای مهندس نجفی ادامه پیدا کرد چرا که عده ای از کاندیداها اعتقاد دارند در صورتی که مهندس نجفی از ابتدا موفق به ورود به صحنه انتخابات نمی شد اکنون آنها آرای بالاتری داشتند.

بنابر اخبار دریافتی شورای نگهبان یک تیم کارشناسی برای بررسی نهایی اعتراضات کاندیداهای حوزه سیستان تعیین کرده که باید منتظر نظر این تیم ماند.

برای دیدین عکس در سایز اصلی به لینک زیر مراجعه کنید.

http://sibpress.com/images/stories/entekhabat/najafi.jpg

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."