يكشنبه, 06 خرداد 1397
سلام دوباره سیلاب به گلستان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مدیرکل مدیریت بحران گلستان با بیان اینکه سیلاب مناطق وسیعی از استان را در برگرفته است، گفت: بر اثر این حادثه دو نفر در علی آبادکتول جانشان را از دست داده اند.

رسول حسام عصر جمعه در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در این حادثه یک تاکسی در سیلاب گرفتار می شود و به رغم آنکه راننده به مسافر توصیه می کند که پیاده شود، یک مادر و فرزند در سیلاب گرفتار می شوند.

وی افزود: روز جمعه سیلاب دو بار استان گلستان را درنوردید و در سیلاب صبح این حادثه به جاده روستایی حسین آباد گرگان، بخش بهاران، کمال آباد سفلی و علیا را تحت تاثیر قرار داد.

وی اظهار داشت: این حادثه به بخش زیربنایی ، زیرساختی و مسکونی و ... خسارت زد.

وی عنوان کرد: سه ساعت قبل، سیلاب دوباره شهرستان علی آباد، جلین و تقی آباد، فاضل آباد، کردکوی، بندرگز را در برگرفت.

حسام گفت: این حادثه در بندرگز حدفاصل جاده بین المللی کردکوی – بندرگز، تنه های درخت را وارد جاده کرده است که اکنون جاده را منحرف کرده ایم و عملیات بازسازی و شستشوی جاده در دست اقدام است.

مدیرکل مدیریت بحران گلستان بیان داشت: حادثه سیلاب سبب ایجاد ترافیک در منطقه شد و حدود 10 کیلومتر از مسیر را تحت تاثیر قرار داده است.

وی یادآورشد: خسارت به زیرساختها وارد شده است و این حادثه موجب مرگ دو نفر در شهرستان علی آبادکتول شده است.

رسول حسام بیان داشت: خسارت کل استان را در برگرفته و این حادثه بر معیشت مردم منطقه نیز تاثیر منفی گذاشته است.

وی عنوان کرد: خسات علاوه بر اینکه به زیرساختها آسیب زد موجب شد تا معیشت مردم تحت تاثیر قرار گیرد و به لوازم زندگی و مزارع استان نیز خسارت جدی زد.

مدیرکل مدیریت بحران گلستان یادآورشد: منازل مردم نیز دچار آسیب شدند و نیازمند نگاه ملی برای تخصیص اعتبارات فوری و اضطراری هعستیم.

حسام بیان داشت: سیلاب موجب بروز رسوب بیش از حد شده است و سیلاب پی درپی خسارتها را افزایش داده است.

نظر ها
افزودن جدید RSS
+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
عنوان:
 
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."